استاندار سمنان در دیدار حضوری با مدیران و کارکنان صنعت برق در شرکت برق منطقه ای سمنان :

کارکنان پرتلاش صنعت برق استان، گمنامانِ خوشنام هستند.

 

استاندار سمنان به همراه سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری و مدیر دفتر حوره استاندار و روابط عمومی با حضور در شرکت برق منطقه ای سمنان با مدیران و کارکنان این شرکت دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار که مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت نیز حضور داشتند، مهندس محمد رضا هاشمی با اظهار قدردانی از تلاش ها و مساعی کارکنان صنعت برق استان گفت : کارکنان پرتلاش صنعت برق، گمنامان خوشنامی هستند که ثمره کارشان ، روشنایی بخشی به مردم می باشد.

مهندس هاشمی مقوله مدیریت مصرف انرژی را یکی از موضوعات با اهمیت برشمرد و بیان داشت : باید با برنامه ریزی درست از سوی مدیران صنعت برق وهمکاری و تعامل مردم و صاحبان صنایع، بتوانیم با کمترین مشکل از پیک بار فصل تابستان عبور نمائیم.

استاندار سمنان جهاد تبیین را در عرصه صنعت برق ، آگاهی بخشی به آحاد جامعه دانست و افزود : اطلاع رسانی به مردم پیرامون فرایند پیچیده و دشوار تولید برق و هزینه های گزاف تاسیسات و تجهیزات این صنعت در رسانه ها و از طریق صداو سیما و تریبون جمعه و جماعات می تواند ، رفتار مردم را در بهینه مصرف کردن برق ، تغییر دهد .

وی با هشدار به اداراتی که مصرف برق بالایی دارند گفت : جابجایی و کم شدن ساعات کاری ادارات باید منجر به پائین آمدن مصرف برق آنان درتابستان گردد ، در غیر اینصورت اخطار قطع خواهند گرفت .

استاندار سمنان با اشاره به توانمندی استان در بخش های صنعتی و کشاورزی ، گفت : مدیریت بار در استان باید به گونه ای برنامه ریزی گردد تا 3000 واحد تولیدی ، کشاورزی در 19 شهرک صنعتی در سطح استان، کمترین خسارت را متحمل گردند.

مهندس هاشمی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد که با وفاق و همدلی و همراهی همه مردم و مسئولین ، بتوان از این تابستان با حداقل مشکل، گذر کرد.

مهندس مجید وفایی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان ضمن قدردانی از استاندار و همراهان بخاطر حضور در شرکت و توجه ویژه به صنعت برق ، افزود : با توسعه صنعت برق، و رشد تولید، فرمایش مقام معظم رهبری در شعار تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی، محقق خواهد شد.           

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان ، با تشریح شرایط صنعت برق در استان در بخش انتقال و فوق توزیع گفت : تعاملات خوبی با صنایع بزرگ استان در شیوه مصرف برق و جابجایی مقدار مصرف هر یک از صنایع به زمان های کم باری ، انجام گرفته است .

وی عدم اعمال مدیریت بار به بخش خانگی را از اولویت های مهم شرکت توانیر دانست و بیان داشت : امیدواریم مردم فهیم استان سمنان نیز با رعایت بهینه مصرف برق بخصوص در زمان های پیک بار ، تلاشگران صنعت برق را در خدمت رسانی بهتر یاری نمایند. 

 
 

 

 
 

تاریخ:
1401/03/24
تعداد بازدید:
64
منبع: