مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان:

ایثارگران ، سرمایه های معنوی و یادگاران حماسه و استقامتند.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان با حضور در شرکت برق منطقه ای سمنان ، با مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان دیدار و گفتگو نمود.

مهندس سید علی اکبر صباغ ، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان باگرامیداشت هفته بسیج و اظهار قدردانی از توجه و همکاری مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان گفت : شرکت برق منطقه ای سمنان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بزرگداشت حماسه دوران دفاع مقدس، اقدامات ارزشمند فرهنگی خوبی به انجام رسانده است.

مهندس صباغ ، ترویج فرهنگ صرفه جویی و مدیریت مصرف انرژی را در راستای گسترش روحیه مقاومت و ایستادگی دانست و افزود : با توجه به شروع فصل سرما و افزایش مصرف گاز و برق ، با رعایت الگوی مصرف انرژی و توجه در صرفه جویی ، گرمابخش منازل همه مردم شریف کشورمان باشیم.

وی با اشاره به کمبود گاز در فصل زمستان و کم شدن سهمیه گاز نیروگاه ها در این ایام گفت: با افزایش مصرف برق از سوی مشترکین صنعتی و خانگی ، نیروگاه ها جهت پایداری شبکه نیاز به افزایش تولید و به تبع آن تامین سوخت بیشتری می باشند که در شرایط کنونی و افزایش مصرف گاز ، این روش امکان پذیر نبوده و لذا مردم بهتر است در مصرف این دو نعمت الهی بیش از پیش ، صرفه جویی نمایند.

محمد یزدانی، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان با قدردانی از زحمات کلیه مدیران و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان در ترویج فرهنگ معنوی ایثار و شهادت و انجام برنامه های متنوع فرهنگی در این عرصه گفت : بزرگداشت یاد شهدا و ایثارگران و تکریم این مجموعه در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و راه شهیدان می باشد.

وی با تشریح فعالیت های بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان گفت: این بنیاد مسئولیت پیگیری و رفع مشکلات ایثارگران و خانواده های آنان در مقاطع مختلف و بخش های متفاوت می باشد.

در پایان این نشست مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان اظهار امیدواری کرد این تعامل و همکاری همچون گذشته ادامه داشته باشد.

 
                             
تاریخ:
1400/09/01
تعداد بازدید:
41
منبع: