برگزاری مراسم سوگواری شهادت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع)

در شرکت برق منطقه ای سمنان

با حضور مدیر عامل ، معاونین و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان، مراسم عزاداری و سوگواری رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت سبط اکبر ایشان ، امام حسن مجتبی (ع) و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در محوطه فضای باز این شرکت برگزار گردید .

در این مراسم حجه الاسلام یغمائیان ، با تسلیت ایام پایانی ماه صفر گفت : خداوند متعال ، عمر مقدری به هریک از بندگان عنایت نموده است و طبق صریح کلام الهی همه انسان ها مرگ را خواهند چشید ، اما چگونه مردن و در چه راهی جان دادن سعادت و شقاوت افراد را مشخص می نماید.

وی با ارزش ترین و بهترین مرگ را ، مرگ در راه اهلبیت و اهداف آنان دانست و افزود : مرگ در راه اعتقاد صحیح و اصیل اهلبیت (ع) همانند قاسم بن الحسن ، شیرین و احلی من العسل می باشد.

حجه الاسلام یغمائیان با اشاره به شناخت به راه و عمل به آنچه که وظیفه است و مورد رضایت الهی می باشد ، بیان داشت: خداوند متعال به نیت عمل و آنچه که وظیفه می باشد پاداش و ثواب به بندگان خواهد داد چنانچه اگر فردی در محل کار خود جهت رفع حوائج مردم و برآوردن درخواست های آنان تلاش نماید و مشکلی از مشکلات آنان را برطرف نماید ، این کار او همچون عبادت می باشد.

در ادامه این مراسم حاضرین در رثای پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) به عزاداری پرداختند .

 
 
 
 
تاریخ:
1400/07/12
تعداد بازدید:
119
منبع: