دیدار مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد  بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان

 

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان به همراه مدیر دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات این شرکت با مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار مهندس سید علی اکبر صباغ ، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با تبریک انتصاب مدیرکل مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان ، توجه به پاسخگویی به موقع و سریع درخواست های ارباب رجوع و همکاران را از اولویت های این شرکت برشمرد و اظهار داشت : روند رسیدگی به درخواست ها در حوزه برق ، درکمترین بازه زمانی انجام و پاسخگویی صورت می گیرد .

حجت ا... ولی پور اصلانی ، مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان نیز در این دیدار با اظهار تشکر از همکاری و تعامل شرکت برق منطقه ای سمنان گفت : تعامل و همفکری با دستگاه های اجرایی استان در اولویت برنامه های دفتر بازرسی استانداری می باشد.

وی سامانه" سامد" را بهترین راه ارتباط بین مردم و دولت دانست و افزود :راه اندازی این سامانه را می توان از جمله اقدامات بسیار خوب دولت برشمرد که انتظار می رود مدیران و کارشناسان مربوطه دستگاههای اجرایی با حضور به موقع و فعال در سامانه نسبت به پاسخگویی به موقع به درخواستهای رسیده اقدام نمایند .

همچنین در این دیدار ،مدیر دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات شرکت برق منطقه ای سمنان نیز گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص رسیدگی به درخواستها و شکایات در این سامانه ارائه نمود .  
 
 
تاریخ:
1400/02/01
تعداد بازدید:
64
منبع: