با حضور مدیرعامل ، معاونین و مدیران شرکت برق منطقه ای سمنان انجام شد :

بازدید امام جمعه ، شهردار و شورای شهر اسلامی شهمیرزاد از تاسیسات پست 63 کیلوولت شهمیرزاد

امام جمعه شهمیرزاد، شهردار و رئیس واعضاء شورای اسلامی شهر شهمیرزاد از پست 63 کیلوولت شهمیرزاد بازدید نمودند .

در این بازدید که مهندس سید علی اکبر صباغ ، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان و برخی از معاونین و مدیران این شرکت حضور داشتند ، روند تولید ، انتقال و توزیع انرژی الکتریکی بیان گردید .

مهندس صباغ با اشاره به سوابق استقرار برق و روشنایی در شهمیرزاد گفت : در سال 1342 با استقرار دو دستگاه موتور برق ، روشنایی منازل و معابر در شهمیرزاد تامین می شد که در سال 1347 مسئولیت تامین برق این منطقه به شرکت برق محول شد .

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان ، شهمیرزاد را یک منطقه توریستی و سیاحتی دانست و گفت : به منظور تامین برق مطمئن مورد نیاز مشترکین به ویژه کشاورزی و صنعتی ، افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه فوق توزیع ، افزایش قابلیت مانور ، بهبود افت ولتاژ و کاهش تلفات ، در سال 1386 پست 63 کیلوولت احداث گردید که با وجود این پست، قابلیت واگذاری برق به تمامی مشترکین صنایع و کشاورزی بوجود آمده است .

حجه الاسلام والمسلمین احمدپناه ، امام جمعه شهمیرزاد با تشکر از تلاش های ارزنده مدیریت و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان ، بیان داشت : به لطف الهی در استان سمنان مسئولین متعهد و دلسوزی وجود دارد و اگر تعامل بین مسئولین در انجام خدمات بیشتر گردد ، منفعت آن نصیب مردم استان خواهد شد .

همچنین در این بازدید ، شهردار ، رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهمیرزاد از زحمات خالصانه مجموعه کارکنان شرکت برق تقدیر و تشکر نمودند . 

 
 
 
تاریخ:
1399/06/26
تعداد بازدید:
36
منبع: