مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان در دیدار با مدیرکل تعزیرات حکومتی استان :

بیش از 70 درصد انرژی استان ، صرف تولید و کشاورزی می شود .

 

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با مدیر کل تعزیرات حکومتی استان دیدار و گفتگو نمود .

در این دیدار مهندس سید علی اکبر صباغ ، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اشاره به حوزه فعالیت های شرکت برق منطقه ای سمنان گفت : هم اکنون شرکت برق منطقه ای سمنان در حوزه انتقال انرژی الکتریکی و ترانزیت آن در بخش های 400 ، 230 و 63 کیلوولت فعالیت می کند .

مهندس صباغ ، بهترین وضعیت استفاده از انرژی الکتریکی را بهره برداری در بخش تولید و کشاورزی دانست و افزود : استان سمنان بیش از 70 درصد انرژی الکتریکی خود را در بخش های تولید و کشاورزی مصرف می نماید .

وی با اشاره به شروع فصل تابستان و افزایش دما و ضرورت صرفه جویی در مصرف برق از سوی مشترکین گفت : پیک مصرف برق استان سمنان در سال جاری ، نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته ، یکماه زودتر با مصرف بیش از 602 مگاوات در تاریخ اول تیر ماه به ثبت رسید که چنانچه روند افزایشی در باقیمانده تابستان ادامه پیدا کند ، احتمال اِعمال مدیریت بار ، دور از انتظار نمی باشد .

در پایان مهندس صباغ مردم فهیم استان و مشترکین عزیز را به صرفه جویی و استفاده از وسایل پر مصرف در ساعات غیر پیک بار یعنی ساعاتی خارج از 11 تا 16 و 19 تا 23 دعوت کرد .

در این دیدار رضا محمدی ، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان از تلاش مدیریت و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان تقدیر و تشکر نمود.

                                     
          
تاریخ:
1399/04/29
تعداد بازدید:
333
منبع: