حضور مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان در برنامه خبری سیمای مرکز سمنان

همزمان با آغاز فصل تابستان، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با حضور در برنامه گفتگو ویژه خبری سیمای مرکز سمنان ، وضعیت صنعت برق در استان را تشریح کرد.

مهندس سید علی اکبر صباغ ، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اشاره به صنعتی بودن استان سمنان ، بیان داشت: خوشبختانه بیش از 70 درصد انرژی الکتریکی استان، در بخش تولیدی و صنعتی مصرف می گردد که نشان دهنده استفاده مطلوب از برق در این استان است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان، تحقق عملی جهش تولید را در فراهم نمودن زمینه های تولید دانست و افزود : این شرکت با همت و تلاش کارکنان خود در صدد است تا برق مصرفی همه مشترکان ، بویژه صنایع را تأمین نماید .

مهندس صباغ با اشاره به رشد مصرف برق در استان نسبت به سال گذشته گفت : افزایش مصرف برق در سال جاری ، یک ماه زودتر از سال قبل با مصرفی بیش از 600 مگاوات اتفاق افتاد و چنانچه روند رشد مصرف ادامه پیداکند، مجبور به اِعمال محدودیت هایی در برق مشترکین خواهیم شد. 

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اظهار تشکر از صنایع استان به ویژه مشترکین صنعتی بزرگ و مردم فهیم استان به جهت صرفه جویی در مصرف برق گفت: تمامی تجهیزات و تاسیسات برق با آمادگی کامل در ارائه برقی مطمئن به مردم عزیز استان و مشترکین بوده و با انعقاد تفاهم نامه با صنایع بزرگِ استان در کم نمودن مصرف برق خود در ساعات پیک و منتقل نمودن فعالیت های تولیدی خود در ساعاتی خارج از پیک برق در تلاش هستیم که تابستان امسال را نیز همانند سال گذشته بدون خاموشی ، پشت سر بگذاریم. 

 
تاریخ:
1399/04/09
تعداد بازدید:
46
منبع: