اهم فعالیت های شرکت برق منطقه ای سمنان در پیشگیری از ویروس کرونا

 

رئیس اداره نظارت بر خدمات عمومی شرکت برق منطقه ای سمنان به تشریح فعالیت های این شرکت در پیشگیری از ویروس کرونا پرداخت .

علیرضا رکابدار ، رئیس اداره نظارت بر خدمات عمومی شرکت برق منطقه ای سمنان با اشاره به اقدامات مناسب در هنگام شیوع این ویروس گفت : همزمان با شیوع این ویروس ، با همکاری همه معاونت ها و دفاتر حراست ، روابط عمومی و ایمنی شرکت، تمهیداتی بمنظور جلوگیری از انتشار این ویروس در سطح شرکت گرفته شد .

وی تهیه دستکش های طبی و پلاستیکی ، ماسک ، پد الکلی ، دستمال کاغذی ، مایع ضد عفونی را از اقدامات اولیه این طرح دانست و افزود : بمنظور رعایت بهداشت فردی 5000 پد الکلی بین همه کارکنان به صورت روزانه توزیع می گردد و نیز 15 عدد مایع ضد عفونی در بخش های مختلف شرکت نصب گردیده است.

رکابدار ضدعفونی نمودن تمامی اطاق ها و راهروها و ساختمان شرکت را از دیگر اقدامات در این زمینه برشمرد و گفت : جهت ارتباط کمتر پرسنل خدماتی با کارکنان ، برای تمامی اطاق ها فلاکس آبجوش تهیه و به همراه چای و قند بسته ای ، روزانه در اختیار آنان قرار می گیرد .

وی ضمن تشکر از مدیریت عامل شرکت و همه معاونین و کارکنان در همیاری و همکاری در اجرای هرچه بهتر این اقدامات ، اظهار داشت : امیدواریم که به همین زودی با رعایت بیشتر بهداشت فردی و محیطی ، بتوانیم به شرایط عادی بازگردیم.

 
تاریخ:
1398/12/14
تعداد بازدید:
304
منبع: