• ساعت : ۱۴:۰۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 37
  • کد خبر : ۴۳۸۳
برگزاری مراسم سوگواری رحلت پیامبر اكرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) در شركت برق منطقه ای سمنان
با حضور مدیر عامل ، معاونین و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان، مراسم عزاداری و سوگواری رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت سبط اکبر ایشان ، امام حسن مجتبی (ع) و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در نمازخانه این شرکت برگزار گردید .

برگزاری مراسم سوگواری رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) در شرکت برق منطقه ای سمنان

با حضور مدیر عامل ، معاونین و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان،  مراسم عزاداری و سوگواری رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت سبط اکبر ایشان ، امام حسن مجتبی (ع) و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در نمازخانه این شرکت برگزار گردید .

در این مراسم حجه الاسلام حسن جمشیدی ، ضمن تسلیت این ایام حزن و اندوه اهلبیت (ع)، بیان داشت: طبق فرمایش قرآن کریم، رسالت پیامبر اکرم (ص) و وظیفه ائمه اطهار (ع)، هدایت انسان ها از ظلمات به سوی نور می باشد. 

وی با اشاره به تقابل دیدگاه های روشنفکرانه با برخی مسائل دینی گفت: در مسائل و احکام دینی ، هر گاه منافع انسان ها در خطر باشد ، شبهات و اعتراضات مطرح می گردد.

حجه الاسلام جمشیدی، نقش شیطان را در انحراف انسان ها از صراط مستقیم و هدایت پر رنگ دانست و افزود : شیطان با تمام قوا در صدد گمراه نمودن انسان ها و دور نمودن آنان از پیامبر (ص) و اهلبیت (ع) می باشد.

وی مهم ترین وسیله نجات از گمراهی و ضلالت را تمسک به حجت الهی دانست و گفت : پناه بردن به حبل الهی و چنگ زدن به باب نجات امت ، تنها مسیر هدایتی است که امروزه جزء با توسل و التجاء به درگاه اهلبیت (ع) و امام زمان (عج) حاصل نمی گردد.

در ادامه این مراسم ، بعد از عزاداری و ذکر مصیبت ، زیارت حضرت رسول (ص) نیز قرائت گردید.


234.jpg

img_5074.jpg

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.4.0
    V6.1.4.0