• ساعت : ۱۳:۰۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 51
  • کد خبر : ۴۳۸۲
تقدیر ازكارمندان نمونه در شركت برق منطقه ای سمنان
با حضور مدیر عامل ، معاونین و تعدادی از کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان از کارمندان نمونه این شرکت تقدیر به عمل آمد.

تقدیر ازکارمندان نمونه در شرکت برق منطقه ای سمنان

 

با حضور مدیر عامل ، معاونین و تعدادی از کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان از کارمندان نمونه این شرکت تقدیر به عمل آمد.

مهندس مجید وفائی ، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با گرامیداشت هفته دولت و بزرگداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر گفت : در هفته دولت باید عملکرد خود را جهت خدمت رسانی بیشتر به مردم مورد بازبینی قرار دهیم.

وی هدف از تجلیل کارمندان نمونه را افزایش انگیزه و رشد و تعالی سازمانی دانست و گفت : در این شرکت سعی شده است براساس قابلیت ها و ارزیابی عملکرد کارکنان ، کارمندان نمونه معرفی گردند. 

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان تعهد و تخصص را دو عامل مهم پیشرفت در عرصه خدمت رسانی برشمرد و بیان داشت : پویایی صنعت برق با حضور کارکنانی متعهد و متخصص محقق می گردد که این عوامل در مجموعه این صنعت و شرکت متبلور و آشکار می باشد.

مهندس وفائی با اشاره به معرفی شرکت برق منطقه ای سمنان به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی گفت : انتخاب این شرکت در ارزیابی مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی دستگاه های اجرایی استان سمنان ، با تلاش خالصانه همه کارکنان شرکت حاصل گردید که نشانگر ممتاز بودن این مجموعه در امر خدمت رسانی است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اظهار خرسندی از عبور موفق از پیک تابستان سال جاری افزود : با همت پرسنل پرتلاش صنعت برق و همراهی و مشارکت صنایع استان و رعایت الگوی مصرف از سوی مردم فهیم استان ، موجب گردید با کمترین خاموشی ، فصل گرم تابستان را پشت سر بگذاریم.

همچنین در ابتدای این مراسم علیرضا امینیان ، معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای سمنان ضمن تبریک به کارکنانی که به عنوان کارمند نمونه معرفی شده اند، گفت : شفاف سازی دستورالعمل ها و فرایندها از اولویت فعالیت های حوزه معاونت منابع انسانی است.

وی با اشاره به روند انتخاب کارمند نمونه دراین شرکت گفت: اکثر کارکنان این شرکت بخاطر عملکرد خوب و مناسب خود، مستحق نمونه شدن هستند ولی انتخاب کارمند نمونه با محدودیت و براساس ضوابط و مقرراتی انجام می گردد.

در پایان این مراسم از 29 تن از کارکنان نمونه این شرکت به نام های آقایان  رضا ابراهیم نیا حجت آلبویه سعید شریعتی پور- محمد هادی رضائیان سعید فیروزبخت حسینعلی قدوسی مهدی عرب یار محمدی علیرضا عامری-  امیر مرادی فر- ابوالفضل کوشمغانی- محمد سعیدی- علی فئوادیان ناصر رجبی- انوش وزیری سعید نیکنامی میثم همتی -  حسین رضایی فرزان بهاریان حمیدرضا بینشی محمد رضا قلی بیک یعسوب قلیچ لی سید محمد سادات -  علیرضا امینیان و خانم ها، فهیمه طاهریان حمیده عبدوس ساناز السادات میرفضلی الهه ساربانی-  الهام طالبی و محبوبه شیخ الاسلامی  تقدیر به عمل آمد.

 

img_4590111.jpg

 

 

img_45881111.jpg

 

img_46001111.jpg

 

untitled-1_6383012087020293040.jpg

 

img_48951111.jpg

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.4.0
    V6.1.4.0