• ساعت : ۰۹:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 51
  • کد خبر : ۴۳۸۰
برگزاری مراسم اربعین شهادت حضرت ابا عبدا.. الحسین (ع) در شركت برق منطقه ای سمنان
با حضور مدیر عامل و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان مراسم سوگواری اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا... الحسین (ع) درمحل نمازخانه این شرکت برگزار شد.

برگزاری مراسم اربعین شهادت حضرت ابا عبدا.. الحسین (ع) در شرکت برق منطقه ای سمنان

 

با حضور مدیر عامل و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان مراسم سوگواری اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا... الحسین (ع) درمحل نمازخانه این شرکت برگزار شد.

در اين مراسم كه از سوي پايگاه بسيج شهيد عباسپور و دفتر روابط عمومي اين شركت برگزار شد ، حجه الاسلام والمسلمین شمس الدین رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان جوشش و خروش عظیم و میلیونی شیعیان و محبان امام حسین (ع) را در مراسم اربعین برگرفته از نهضت عظیم عاشورایی دانست و گفت : نهضت عاشورا و حرکت امام حسین (ع) در روز عاشورا موجب بیداری و روشنگری انسان های زیادی گردیده است .

حجه الاسلام والمسلمین شمس الدین توجه و توسل مردم از همه گروه ها و ادیان  نسبت به حضرت اباعبدا.. الحسین (ع) را بیان گر الهی بودن و تقدس هدف آن حضرت برشمرد و بیان داشت :کسی که خود را در نگاه و منظر ائمه اطهار (ع) قرار بدهد مورد توجه و عنایت آنان قرار خواهد گرفت .

رئیس ستاد اقامه نماز استان با اشاره به اینکه انتظار و قیام امام حسین دو بال پرواز است اظهار داشت :در این عصر باید با الگو گرفتن از امام حسین (ع)و ادامه امر به معروف و نهی از منکر مقدمات ظهور امام عصر (عج) را فراهم نماییم .

وی از فضای مجازی به عنوان فضایی آماده برای روشنگری یاد کرد و افزود :روزانه میلیونها عکس در فضای مجازی منتشر می شودکه می توان با تلاش مضاعف از این ظرفیت برای روشنگری و تبیین افکار عمومی جهت خنثی کردن دسیسه های دشمن استفاده کرد .

 همچنین در این مراسم حاضرين زيارت اربعين  را قرائت نموده و به عزاداري پرداختند .

 

 

14rr.jpg

 

 

 

 

 

14tty.jpg

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.4.0
    V6.1.4.0