ديدار مديرعامل شركت برق منطقه اي سمنان با امام جمعه شهميرزاد

مدير عامل شركت برق منطقه اي سمنان به اتفاق معاون مالي و پشتيباني و مديران روابط عمومي و حقوقي شركت با امام جمعه شهميرزاد ديدار و گفتگو نمود.

 در اين ديدار حجه الاسلام و المسلمين احمد پناه، امام جمعه شهميرزاد، با اظهار تشكر از تلاش مجموعه مديريت و كاركنان شركت برق منطقه اي سمنان در تامين انرژي برق به مردم قدرشناس استان گفت : توفيق خدمت در صنعت برقو روشنايي بخشيدن به منازل مردم ، عبادتي است ارزشمند كه كاركنان صنعت برق از آن برخوردار مي باشند.

 امام جمعه شهميرزاد ، با اشاره به تاكيدات دين مبين اسلام در صرفه جويي و پرهيز از اسراف ، اظهار داشت :

عليرغم سفارشات بزرگان دين در اهميت صرفه جويي متاسفانه كمتر به اين موضوع توجه و عمل مي شود كه بايد در اين خصوص فرهنگ سازي بهتري انجام گيرد.  

در اين ديدار مهندس سيد علي اكبر صباغ ، مدير عامل و رئيس هيئت مديره شركت برق منطقه اي سمنان با اشاره به ساختار صنعت برق و وظيفه شركت برق منطقه اي سمنان در امر خدمت رساني به مشتركين گفت : صنعت برق زير ساخت هاي مناسبي را براي تاسيسات برق در سطح استان سمنان بويژه در منطقه مهديشهر و شهميرزاد بوجود آورده است كه با احداث پست 63 كيلوولت مهديشهر و شهميرزاد ، فعلاً مشكلي در تامين برق متقاضيان خانگي ، صنعتي و كشاورزي نخواهد بود.

مديرعامل شركت برق منطقه اي سمنان ضمن تشكر از مردم و صنايع در مشاركت و همراهي با كاركنان خدوم اين شركت در تابستان سال جاري و عبور از بحران پيك بار فصل گرما ، افزود  آنچه كه مهمتر از احداث تاسيسات صنعت برق در استان است ، توجه به مصرف صحيح و بهينه مردم خوب استان در انرژي الكتريكي مي باشد كه مي تواند جايگرين هزينه هاي هنگفت احداث تاسيسات برق گردد.

 
تاریخ:
1398/07/08
تعداد بازدید:
38
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت