فرمانده سپاه قائم استان سمنان در شركت برق منطقه اي سمنان :

دفاع مقدس گنجينه ارزشمندي از ايثار و خودباوري ملت ايران اسلامي است .

همزمان با گراميداشت سالگرد هفته دفاع مقدس و باحضور فرمانده سپاه قائم استان سمنان ، مدير عامل ، معاونين ، مديران و كاركنان شركت برق منطقه اي سمنان و جمعي از بسيجيان ، رزمندگان ، ايثارگران و خانواده معزز شهداء ، از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شاغل در اين شركت تجليل بعمل آمد.

در اين مراسم سرهنگ حميد دامغاني، فرمانده سپاه قائم استان سمنان با گراميداشت هفته دفاع مقدس و ياد و خاطره شهداي هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت : سال هاي دفاع مقدس همچون گنجينه ارزشمندي از ايثار و خودباوري براي ملت ايران اسلامي است كه هنوز بخش عمده اي از اين گنجينه كشف و استخراج نگرديده است .

فرمانده سپاه قائم استان سمنان با اشاره به طمع دشمن در ابتداي پيروزي انقلاب در حمله به كشور ايران و تصاحب آن طي چند روز ، گفت : دشمنان جمهوري اسلامي ايران در تحليل هايشان در تهاجم به ايران اسلامي ، ايمان و اعتقاد راسخ مردم غيور كشورمان را در نظر نگرفته بودند و لذا شكست خوردند.

سرهنگ دامغاني ، عامل پيروزي چهل ساله انقلاب اسلامي در همه توطئه ها و تهديدهاي دشمنان ، روحيه ايثار و شهادت طلبي ملت ايران دانست و افزود : تا زماني كه اين اعتقاد و اين روحيه در بين مردم و جوانانمان باشد ، هيچ كشوري فكر حمله به جمهوري اسلامي ايران را نخواهد داشت .

وي عنايات و الطاف خداوند را در تمامي اين حوادث ، عيان و آشكار و روحيه بخش دانست و گفت : امدادهاي الهي در طول اين سال ها ، حجت را بر همه مردم ما و مسئولين تمام نموده است و ملت غيور ايران اسلامي بايد با حفظ و تقويت روحيه مقاومت در برابر زياده خواهي هاي دشمنان بايستند .

همچنين در اين مراسم سرهنگ حسينعلي احساني ، دفاع مقدس را دانشگاه خودسازي و رشد روحيه ايثار و شهامت دانست و گفت : 8 سال جنگ تحميلي ، كشور ايران را در برابر همه تهديدهاي دشمنان بيمه نمود و تا زماني كه تبعيت از ولايت و روحيه همدلي در بين مردم ومسئولين باشد ، هيچ توطئه اي از دشمنان كارساز نخواهد بود .     

در ادامه اين مراسم از 14 تن از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در شركت برق منطقه اي سمنان با اهداء لوح تقدير، تجليل شد.

 
 
 
تاریخ:
1398/07/07
تعداد بازدید:
32
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت