با هماهنگي شركت برق منطقه اي سمنان انجام گرفت :

بازديد معاون استاندار سمنان از نيروگاه شهيد باكري سمنان

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار سمنان و مدير كل پدافند غير عامل استانداري به همراه مديرعامل و معاون بهره برداري شركت برق منطقه اي سمنان ، از نيروگاه شهيد باكري سمنان بازديد نمودند .

جبيب ا.. خجسته پور ، معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار سمنان در اين بازديد، از واحدهاي مختلف نيروگاه شهيد باكري بازديد و در جريان چگونگي توليد برق در اين نيروگاه قرار گرفت.

وي با تشكر از زحمات مديران صنعت برق استان و نيروگاه شهيد باكري درتوليد و تامين برق مطمئن به مردم شريف استان سمنان ، اظهار داشت : با توجه به اهميت اين نيروگاه به عنوان يكي از تاسيسات زيرساختي استان بايد شيوه هاي جايگزيني خدمات در هنگام حوادث، بررسي و تبيين گردد.

مهندس سيد علي اكبر صباغ ، مدير عامل شركت برق منطقه اي سمنان با تشريح وضعيت شبكه برق و تأسيسات انتقال و فوق توزيع در سطح استان ، نقش نيروگاه شهيد باكري سمنان را در استان مهم و زيربنايي دانست .

 ايرج كارخايي ، مدير كل پدافند غير عامل استان سمنان ، نيروگاه هاي سمنان و شاهرود را از مراكز حساس و پراهميت از جنبه پدافند غير عامل در استان برشمرد و گفت : انرژي الكتريكي يكي از اساسي ترين محورهاي توسعه و نيروي محركه بخش هاي ديگر مي باشد ، لذا توجه به توليد برقي پايدار و مطمئن در شرايط مختلف، از مهمترين اولويت ها محسوب مي شود .

وي تخريب زير ساختها و مراكز زيربنايي را از اهداف و مقاصد دشمن برشمرد و افزود : حفظ سرمايه هاي ملي و تاسيسات زير بنايي از اهداف پدافند غيرعامل مي باشد كه بايد با برنامه ريزي دقيق و مدون از آن حراست نمود.

مهندس چاجي ، مدير نيروگاه شهيد باكري نيز ضمن ارائه گزارشي از وضعيت توليد در نيروگاه در شرايط عادي و فصل تابستان ، اقدامات صورت گرفته در بخش پدافند غير عامل را تشريح نمود.

                                                                                       

 
 
 
 
تاریخ:
1398/02/25
تعداد بازدید:
25
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت