انتصاب معاون جديد برنامه ريزي و تحقيقات شركت برق منطقه اي سمنان

طي حكمي از سوي مهندس سيدعلي اكبر صباغ رئيس هيأت مديره و مدير عامل شركت برق منطقه اي سمنان مهندس مجيد فخاريان مدير دفتر فني و برآورد بار معاونت برنامه ريزي و تحقيقات اين معاونت به سمت معاون برنامه ريزي و تحقيقات شركت منصوب شد . در قسمتي از اين حكم آمده است : " با توجه به مراتب تعهد، تخصص، شايستگي و تجربيات ارزنده جنابعالي، بعنوان معاون برنامه ريزي و تحقيقات منصوب مي گرديد . شايسته است با استعانت از خداوند بزرگ و با توجه به اهميت و جايگاه ويژه اين معاونت در تحقق اهداف و ماموريتهاي شركت، با رعايت مقررات و زير نظر اينجانب نسبت به انجام وظايف محوله اقدام نماييد".

دراين حكم همچنين مواردي نظير: بررسي گزارشهاي وضعيت مربوط به نيروگاهها، پستها و خطوط انتقال نيرو و برآورد نياز شركت به لحاظ توسعه در آينده، شناسايي و بررسي نيازهاي تحقيقاتي حوزه عملكرد شركت و انجام برنامه ريزي ها و اقدامات لازم براي رفع اين نيازها ، نظارت بر طراحي، تهيه و تدوين برنامه هاي مورد نياز جهت توسعه ICT  و اجراي آن و تحقق دولت الكترونيك ، نظارت بر تهيه، تدوين بودجه جاري، عمراني، تملك دارائيهاي سرمايه اي و سرمايه گذاريهاي اختصاصي ، نظارت بر تهيه و تنظيم دستور العمل ها و اجراي بخشنامه هاي وزارت نيرو در ارتباط با  نيروگاههاي تجديد پذير ، اتصالات ، انشعابات و خدمات مشتركين به عنوان بخشي از وظايف معاون جديد برنامه ريزي شركت برق منطقه اي سمنان آمده است.

گفتني است پيش از اين مهندس محمود علي سنگي مسئوليت معاونت برنامه ريزي و تحقيقات شركت برق منطقه اي سمنان را برعهده داشت كه به افتخار بازنشستگي نائل آمد.

تاریخ:
1398/01/20
تعداد بازدید:
39
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت