پيشگفتار
 بسمه تعالی
 

خداوند متعال را سپاسگذاریم که امکان توفیق خدمت را به ما ارزانی داشته و با نور خود بندگانش را به سوی کمال و تعالی هدایت می کند. برخود لازم می دانم از تلاش بی وقفه همکارانم که در طی سال 1392 ، شرکت را در راه نیل به اهداف خود یاری رساندند و موفق به اخذ تندیس رتبه اول ارزیابی عملکرد سال 91 در بین شرکت های برق منطقه ای کشور در همایش مدیران ارشد وزارت نیرو در سال 92 گردیدند ، تشکر و قدردانی نمایم. خرسندم عملکرد شرکت ، که ماحصل فعالیت شبانه روزی آنهاست  و با برخورداری از بصیرت، آگاهی، صداقت و پارسایی همراه بوده است را در قالب کارنامه پیوست به محضر کلیه علاقمندان ، تقدیم نمایم گرچه این قطره ای است از دریای بیکران خدمتگذاری همکارانم در وزارت سرافراز نیرو .

در جهان امروز سازمان پویا و سازنده سازمانی است که مدیریت و مجموعه تشکیل دهنده بتواند بطور مستمر روند حرکت سازمان را از وضع موجود به سوی وضعیت مطلوب هدایت کند. بپذیریم کـه گذشـته با تمـام اهمیت و آموختنی هایش و با تمـام تاثیری که می تواند بر آینده داشته باشد، اتفاق افتاده است و قسمت بسیار مهم و  قابل توجهی از آینده به آنچه که " امروزش " می نامیم ربط می یابد. بر همه ماست که با ابزارهای موجود و به شکل منطقی و با همدلی و هم اندیشی و البته با برنامه ریزی صحیح و عقلائی و خودارزیابی مداوم سهم خود را از آینده جهان، معلوم کنیم و برای این منظور نیاز به عزم جمعی جهت تعالی امروز و متعالی نمودن فردایمان داریم و با بهره گیری از تجارب، اندیشه دیگران، با عزم ملی و مدیریت جهادی، درهای موفقیت آینده را فرا روی خود و نسل های آینده بگشاییم . 

از کلیه بزرگوارانی که وقت ارزشمند خود را صرف مطالعه این مجموعه نموده و با ارائه نقطه نظرات و راهنمایی های ارزشمند خود، ما را بهره مند می نمایند پیشاپیش تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم در مسیر خدمت به مردم شریف ایران اسلامی در سالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب (( اقتصاد و فرهنگ ، با عزم ملی و مدیریت جهادی )) نام گرفته است بیش از پیش موفق باشیم . 

                                                                                                                          سید علی اکبر صباغ

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل
                    

 

تاریخ به روز رسانی:
1393/03/25
تعداد بازدید:
1626
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت